Home » fashion, gadżety

Bambusowe notebooki

15 październik 2009 Ten post czytało już 5 717 gości 2 komentarzy

Bambusowy ASUS U6V
Bambusowy notebook ASUS U6V nie jest już bynajmniej nowością, ale ze względu na nietypowe drewniane wykończenie zawsze będzie wzbudzał zainteresowanie. Jego powierzchnia specjalnie nie została mocno zalakierowana, tak aby można wyczuć strykturę drewna. Przyznam, że brakuje mi tego typu propozycji w naszych sklepach. Być może jest to spowodowane tym, że nie jest to już nowy model, który jednocześnie nie należy do najbardziej wydajnych komputerów przenośnych. Jeżeli jednak byście chcieli go kupić to szukajcie go np. na eBayu. Super sprzedawca z Tajwanu żąda za niego $1800 z darmową wysyłką do Polski. Asi suknia ślubna dotarła z Japonii do Warszawy w zaledwie 3 dni, więc tu też może byłoby całkiem sympatycznie i bez niespodzianek.

Główne parametry: Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz, RAM 4GB, HDD 320GB, przekątna ekranu 12,1”, OSem jest (jeszcze) Windows Vista.

W sklepach obserwujemy kolejne spadki cen notebooków. Producenci wprowadzają nowe i tańsze modele o całkiem rozsądnej specyfikacji. Ciekawe jak bambusowy ASUS i inne tego typu sprzęty dla bogatych indywidualistów będą podatne na wahania rynku? Moim zdaniem możemy liczyć co najwyżej na niewielkie spadki cen. W najbliższym czasie na Fashioner.pl pokażę Wam jak w sprytny sposób obudować komputer stacjonarny. I na pewno będę chciał zaskoczyć Was nietypowym designem!;)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...Loading...

2 Komentarze »

  • Marta said:

    Wow! A ja własnie szukam nowego nootebooka! Szkoda, ze w Pl nie mozna takiego kupic :(

  • 100% bamboo said:

    […]              […]

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.