Home » fashion, Style

Barbie ma już 50 lat

15 październik 2009 Ten post czytało już 9 048 gości Bez komentarza

Barbie, najsławniejsza na świecie lalka i jedna z najbardziej pożądanych nie tylko przez małe dziewczynki zabawek, ma już 50 lat. Jest jedną z największych ikon mody i popkultury. A moda na Barbie chyba nigdy nie minie. O jej obecnej popularności świadczy chociażby blisko 140 000 kontaktów na Facebooku!


Barbie. Pierwsza edycja.

Co ciekawe, pół wieku temu Pani Barbie wyglądała na starszą, niż jest teraz. Nie wierzycie, to porównajcie fotki z pierwszej i ostatniej kolekcji Mattel. Może i to dlatego, że z Mattel ostatnio współpracuje niemiecka supermodelka Heidi Klum.
Heidi Klum jako Barbie (2009).
Do tej pory Pani Barbie współpracowała z ponad 70 największymi nazwiskami świata mody, m.in. Calvinem, Galliano, Versace i Gucci. Ostatnio, również w Polsce, kilku projektantów pokazało swoje kolekcje inspirowane tą ikoną popkultury. Niestety nie udało nam się być na tym pokazie.

Zobaczcie mini wideo relację z urodzin gwiazdy. Podobno Pinokio był na tyle słabo ubrany, że pomimo zaproszenia ochrona Pani Barbie nie wpuściła go na imprezę!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.