Home » dodatki, fashion, Moda damska

Przedświąteczne polowanie na modę. Bilioneurobab 2010.

17 grudzień 2010 Ten post czytało już 9 126 gości Bez komentarza

Bilioneurobab, sezonowa przedsprzedaż kolekcji polskich projektantów, odbywa się już od kilku lat i zdążyliśmy się do niej przyzwyczaić. Jej organizatorzy wzorują się na Designer Sample Sales w Nowym Jorku czy San Francisco. Tegoroczny BEB odwiedził już Warszawę (poniżej możecie obejrzeć relację Tele 5), a już dzisiaj i jutro otwiera swoje drzwi przed maniakami mody w Trójmieście. A dokładniej w Pomorskim Parku Naukowo–Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98. Ceny ciuchów i dodatków na pewno spadną nawet o kilkadziesiąt procent.

Impreza jest zamknięta, jednak zdobycie wejściówki to nie problem. Wystarczy zarejestrować się na TEJ stronie, a zaproszenie dotrze mailem. Podczas trójmiejskiego BAB swoją kolekcję „Klasycznie zaklęta w piękno” pokaże Michał Starost. Co mówi o niej? „Inspiracją była idea hibernacji ponadczasowej elegancji, która nie poddaje się upływowi czasu, jak lodowiec”.

Podczas pokazu Michała pojawi się biżuteria Jacka Ostrowskiego, a o północy na after party w klubie UNIQUE odbędzie się pokaz kostiumów Katarzyny Konieczki.

Tak właśnie wygląda przykład połączenia sił Jacka i Michała, natomiast poniżej kilka prac naprawdę utalentowanej Kasi.

Wiedeń, Designed in Poland
kreacje – Michał Starost
modelka – Kaja Zielińska
biżuteria – Jacek Ostrowski
makijaż – Dominika Hamziuk
fryzury – Monika Kołodziej
zdjęcia – Agnieszka Walulik


Fot. Maciej Grochala.


Fot. Janusz Miller.

Przedświąteczne polowanie na modę i dobry design zacznie się w piątek od 17.00 i potrwa do 21.00.  Jeżeli dzisiejszy wieczór macie już zajęty, nic straconego. 18 grudnia (czyli w sobotę), od 11.00 do 18.00 ponownie zostaną otwarte podwoje PPNT. To jednak będzie już ostatnia szansa na upolowanie czegoś ciekawego spośród propozycji ponad 50 firm i projektantów zaproszonych na Bilioneurobab 2010.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.