Home » fashion, gadżety, Style

Pomysły dla spragnionych mody

15 marzec 2010 Ten post czytało już 28 675 gości 3 komentarzy

Jest wiele sposobów, by pokazać swoją miłość do mody. Jednym z nich może być urządzenie mieszkania dodatkami nawiązującymi do naszej pasji. Wśród wykorzystywanych do tego motywów są buty. Dzisiaj na blogu pokażę Wam, jakich szpilek nie może zabraknąć na stole prawdziwej wyznawczyni mody i z czego powinien pić piwo 100% fashioner. Tematem zainteresowałam się nie tak dawno, kiedy Michał przywiózł mi z Londynu dwa naprawdę piękne kubki, które zaprojektował australijski artysta Christopher Vine.

Kubki Christopher Vine

Dwa powyżej sfotografowane kubeczki to fragment większej kolekcji. Co ciekawe, jak na tak oryginalny gadżet nie są drogie. Ich cena zaczyna się od £7. Cała kolekcja nie jest aż taka piękna, ale w większości są w niej naprawdę ładne wzory.

Kubek Christopher Vine

Kubek jest dobry do herbaty lub kawy, ale w przypadku wysokoprocentowych napojów koniecznie musimy już sięgnąć po kryształy. To też można zrobić w niebanalny sposób. Wystarczy wyposażyć swój domowy barek w kieliszki w kształcie damskich szpilek, zaprojektowane przez Christiana Louboutina.

Kieliszek Louboutin

…no i jak to u Louboutina, obowiązkowo czerwona podeszwa;) Ze szpilki pije się trzymając za 14cm obcas ze słoweńskiego kryształu, a szampan leje się nam z pięty wprost do ust. Ten erotyczny motyw był znany w buduarach kurtyzan XIX-wiecznej Francji, gdzie picie z pantofelka ukochanej było wręcz afrodyzjakiem! Czyżby był to gadżet zaprojektowany z myślą tylko o panach? Seria jest limitowana, więc trzeba się śpieszyć.

Likier Marks & Spencer

Natomiast u Marksa i Spencera można kupić likier czekoladowy w bardzo oryginalnej szpilko-butelce, na przykład jako prezent, zamiast kolejnej bluzeczki.

Kufel but

Dwulitrowy szklany but to już propozycja dla amatorów piwa. Niestety nie wygląda on już tak bardzo designersko jak poprzednie propozycje. Od tego z czego pijemy zależy wiele. Dlatego każdy z nas ma swój ulubiony, modny kubek. No chyba, że jesteśmy w sytuacji bez wyjścia i nie mamy pod ręką żadnego naczynia. Wtedy nie zapominajcie o butach – jak ci dwaj na zdjęciu z Oktoberfest;)

Oktoberfest

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...Loading...

3 Komentarze »

  • Ania said:

    Picie z butów nie wydaje mi się najlepszym, najbardziej efektownym pomysłem – zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie zdjęcie. Myślę, że ciekawszym pomysłem byłby na przykład kieliszek-rękawiczka : )

  • muszka_wgrochy_peel said:

    Świetny blog, ale czemu tak rzadko aktualizowany ?

  • Aśka (author) said:

    Już się poprawiamy :) dzisiaj wieczorem kolejny, nowy wpis :)

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.