Home » fashion, Moda damska, Style

Custo Barcelona na jesiennym Fashion Weeku

19 październik 2011 Ten post czytało już 7 132 gości Bez komentarza

Już 27 października pokaz Custo Barcelony zainauguruje kolejną, jesienną edycję Fashion Week Poland w Łodzi. Od samego szperania na ich stronie robi się już gorąco. Karnety wykupione, wejściówki zaklepane? Ci którzy polowali na nie doskonale wiedzą, że w ciągu pół godziny od otwarcia sprzedaży zrobił się tłok na serwerach. W naszym konkursie na najlepszą stylizację wygrała Karolina, która będzie mogła na żywo oglądać pokaz hiszpańskich projektantów w Łodzi. Gratulujemy Karolinie i dziękujemy innym za bardzo ciekawe zgłoszenia.


Markę odzieżową Custo Barcelona założyli w 1980 roku bracia Dalmau. Custo i David Dalmau otworzyli swój biznes po powrocie z motocyklowej podróży dookoła świata. Ich wielką inspiracją były pełne kolorów, psychodeliczne T-shirty noszone przez kalifornijskich serferów. Do dzisiaj projektanci stawiają na grafikę i innowacyjne techniki drukowania wzorów.


W Łodzi Custo Barcelona zaprezentuje kolekcję TRIPOLAR na sezon wiosna-lato 2012. Ubiory podzielono na trzy grupy tematyczne. DUAL to swobodne stroje dla kobiet i mężczyzn, zdominowane współczesną grafiką. Z kolei KALEIDOSCOPIO to linia oparta na mikroelementach zrobionych z różnych materiałów. Trzecia grupa MIRAME składa się z ubiorów wieczorowych i na specjalne okazje. Zawiera elementy grafiki zainspirowanej kobiecym światem mody, z użyciem techniki 3D.

Pokaz Custo Barcelony – 27 PAŹDZIERNIKA / CZWARTEK, godz. 17:00. OTWARCIE FASHION WEEK – INAUGURACYJNY POKAZ SPECJALNY.

Wejściówki na pokaz można wygrać na stronie organizatora Fashion Week Poland na FB. Jeśli się wam nie poszczęści, możecie jeszcze kupić bilety. Szukajcie ich tutaj.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.