Home » fashion, Style

Poznaj zwycięzców Fresh Faces Poland 2016

8 grudzień 2016 Ten post czytało już 3 149 gości Bez komentarza

Znamy laureatkę II edycji konkursu Fresh Faces Poland 2016. Została nią 18-letnia Urszula Gumieniak z Białegostoku. Nagrodą główną jest wyjazd do Nowego Jorku na największy konkurs talentów branży modelingowej IMTA, organizowany przez The International Modeling and Talent Association. To właśnie tam Ula Gumieniak zaprezentuje się przed ponad setką przedstawicieli najważniejszych agencji modelek. Warto przypomnieć, że właśnie podczas tego konkursu odkryto słynne gwiazdy: Katie Holmes, Ashtona Kutchera czy Jessikę Biel. Nagrodą dla zwyciężczyni jest również sesja do magazynu “Hot Moda” oraz sesja zdjęciowa w słynnym nowojorskim studio fotograficznym Pier 59 Studios. Wszyscy finaliści dostali na pamiątkę kryształowe statuetki zaprojektowane przez Violę Śpiechowicz.

756756757

cgcifqUla była prawdziwie oszołomiona swoim sukcesem. Kiedy ją zagadnęłam dopiero próbowała odnaleźć się w roli zwyciężczyni. Było to bardzo wdzięczne. Mam nadzieję, że na długo zostanie jej ta świeżość.

zyj9

Pierwsza polska edycja konkursu Fresh Faces Poland organizowana przez Magteam Model Management odbyła się w 2015 roku w Warszawie. Zwyciężczyni Fresh Faces Poland 2015 – Ola Przybyła na światowym finale w Barcelonie zdobyła trzy prestiżowe wyróżnienia. Obecnie pracuje w Japonii. Ola ma też za sobą sesje zdjęciowe dla magazynów: “ELLE”, „ L’OFFICIEL”, “Beauty magazine”, “Women’s Health”, „LNE”. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym konkursie to przeczytajcie wywiad z  samą Maggie Haese na naszym blogu.

m-229

Przy naszym stoliku trwały gorące dyskusje. W związku z tym, że zasiadałam w jury podczas finału regionalnego w Białymstoku miałam okazję obserwować Ulę od początku. Nie ukrywam, że to właśnie jej kibicowałam. Moje serce było jednak przez chwilę rozdarte. Obstawiałam, że drugie miejsce zajmie chłopak. Jednym z moich kandydatów był Juri Zvarko, który ostatecznie zdobył tytuł najlepszego męskiego modela. W całym tym tyglu zwróciłam uwagę również na Filipa Koperskiego, który idealnie wpisuje się w typ modela typu androgenicznego – niby facet, a może jednak być dziewczyną. Filip wraz z Dominiką Czudek zdobyli najwięcej głosów internautów.

m-179

Gdy obejrzałam wszystkich finalistów to prócz Uli podobała mi się także Gabriela Petrykowska, która ostatecznie dostała tytuł  najlepszej modelki wybiegowej. Za najbardziej fotogeniczne uznano aż dwie modelki ex aequo Paulinę Rejniak i Katarzynę Pol.

Gala finałowa Fresh Faces Poland 2016 odbyła się 29 listopada w Villi Foksal w Warszawie. Na wybiegu zaprezentowało się 12 modelek i 8 modeli, m.in. w strojach kąpielowych firmy She, w garniturach Pako Lorente oraz specjalnie na tę okazję zaprojektowanej kolekcji Violi Śpiechowicz “Women’s Resolution”. Kolekcja jest uszyta z tkaniny z pokrzyw. I na tym niestety jej urok wg mnie się kończy.

m-94

Wydarzenie poprowadził Conrado Moreno. A podczas obrad jury swoim występem wieczór uświetnili Sara Girgis i Dariusz Kordek (zaśpiewał REWELACYJNIE), którzy umili publiczności czas swoimi popisami wokalnymi. Natomiast w taneczny klimat wprowadzili nas Olivia i Kuba Lucedarscy.

m-174

W jury  fianłu Fresh Faces Poland 2016 zasiedli:

Maggie Haese – Prezes Magteam Model Management i Fresh Faces  Poland

–  Iwona Kossman – Prezes Marquard Media Polska

Alexa Łuczak – polska top modelka w Japonii oraz ambasadorka konkursu Fresh Faces

Dai Madea – agencja modelek IMAGE z Tokio

Francesca Trosari  – agencja modelek Tomorrow z Mediolanu

Federico Superina – agencja modelek The Industry Mgmt NYC, przedstawiciel  z PIER59 STUDIOS

575677

Jest też akcent charytatywny, modelki z agencji Magteam Model Management, organizatora konkursu Fresh Faces, przekazują 1% swoich zarobków dla Fundacji Dobry Duszek z Radomia, pomagającej dzieciom z najbiedniejszych rodzin.

57567677

Ambasadorką konkursu Fresh Faces Poland 2016 jest niezmiennie  Alexa Łuczak – polska gwiazda japońskiego modelingu. Alexa pracowała na wybiegach i sesjach w Nowym Jorku, Los Angeles, Paryżu, Szanghaju i Singapurze oraz w Tajlandii, a od 6 lat mieszka i pracuje w Tokio. Modelka ma także własną kolumnę w japońskim magazynie „Ginger“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.