Home » fashion, Moda męska

Kolekcja męska Gucci na wiosnę/lato 2010.

14 październik 2009 Ten post czytało już 4 611 gości Bez komentarza

Obejrzyjcie film z pokazu Gucci na nadchodzący sezon oraz przyjrzyjcie się na zdjęciach detalom kolekcji. Nie można projektantom odmówić tego, że ciekawie połączyli tradycyjne formy z nowoczesnością. I tylko szkoda, że Gucci nie otworzył jeszcze swojego butiku nad Wisłą (najbliższe w Berlinie, Pradze lub w Kijowie). Nie przyjedzie do nas również jego objazdowy sklep, z którego będzie można wyjść w 16 modelach sneakerów zaprojektowanych przez DJ Ronsona – według magazynu GQ najlepiej ubranego faceta w Wielkiej Brytanii. Do tematu wrócę pod koniec października, kiedy pierwszy Gucci Icon Temporary stanie na Crosby Street w Nowym Jorku.

Skoro trochę ponarzekałem na brak Gucciego w Polsce to może warto byłoby sprawdzić co oferują najdroższe butiki w Warszawie, np. Emporio Armani. Kiedy Armani wchodził do Polski nawet Życie Warszawy kazało robić Warszawiakom miejsce w szafie na nowe ciuszki:) W najbliższym czasie wpadnę na Nowy Świat i podzielę się z Wami wrażeniami. Asia niedawno tam była, więc na pewno dorzuci swoje cenne 3 grosze.

Robić zakupy w najdroższych butikach w Polsce, czy lepiej wyjechać na zakupy do Londynu? Czekam na Wasze komentarze. (MP)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...Loading...

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.