Home » fashion, Moda damska

Świąteczna dobra cena

10 grudzień 2009 Ten post czytało już 8 333 gości 2 komentarzy

Moi drodzy wyznawcy mody;) Przed zbliżającymi się świętami organizuję 10 dni dobrej ceny na moje projekty ubrań i dodatków. Akcja odbywa się w butiku o wdzięcznej nazwie „W klimatach”, przy ul. Solec 52 w Warszawie i potrwa do soboty 19 grudnia.

Misztela Butik 2

Z nowości pojawiły się tam dzisiaj sukienki, które projektuję dla jednego z moich klientów. Znajdziecie też spinki do mankietów, bieliznę nocną i wiele innych drobiazgów, idealnych na prezent jak i na szałową kreację sylwestrową. Zdradzę, że Pani Ewa parzy wyśmienitą kawę;) Można kupić u niej wyszukane słodycze, herbaty oraz kawy.

Misztela Butik 1

Zapewniam Was, że butik „W klimatach” nie jest masówką, a sam Solec to klimatyczna uliczka, na której znajdziecie również sklepy z torebkami, ozdobami świątecznymi, kartkami i innymi drobiazgami dla Pań i Panów. Myślę, że Warto zaznaczyć to miejsce na mapie swoich modowych poszukiwań w stolicy. Mam nadzieję, że moje 10 dni dobrej ceny będzie też okazją do spotkania się z Wami (szczegóły poniżej).

Misztela Butik 3

Butik „W klimatach”. Warszawa, Ul. Solec 52.
Od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-18.00.
10.00-16.00 w soboty.

W sobotę, 19 grudnia butik wyjątkowo będzie otwarty dłużej
i będę w tym czasie na miejscu aż do godz. 18.00.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

2 Komentarze »

  • paulina penc said:

    Na pewno przyjdę do Pani ślicznego i nastrojowego butiku. Jestem zainteresowana tym bardziej,że sama prowadzę show room połączony z galerią i zawsze jestem zainteresowana podobnymi tematami. Chciałabym się zapytać, czy można znaleźć u Pani czarne, wąskie futerka syntetyczne? Pozdrawiam

  • admin (author) said:

    Zapraszam :) W tej chwili szukam futer produkowanych z recyklingu, z butelek PETA :) Nie trafiłam jeszcze na ładne więc się powstrzymuję :) ale mam na uwadze.

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.