Home » fashion, Moda męska

Objazdowy sklep ze sneakerami

2 listopad 2009 Ten post czytało już 7 733 gości 2 komentarzy

Zgodnie z zapowiedzią wracam do tematu Gucci Icon Temporary. Projekt kręci się wokół objazdowego sklepu, w którym można kupić sneakery zaprojektowane przez DJ Ronsona. Sklep jeszcze przez ten tydzień jest w Nowym Jorku przy Crosby Street (otwórzcie link, w Google Maps jeszcze jako Store for rent ;) W grudniu pojawi się w Miami, a później w wybranych miastach w Europie i Azji. Jest więc szansa, że po Nowym Roku będzie można wpisać go jako obowiązkowy punkt shopping touru po Londynie.

Sneakery Gucci Ronson

Kolekcja DJ Ronsona to 16 modeli dla facetów i 2 dla kobiet. Każdy sneaker ma dodatkowo srebrną lub złotą metalową zawieszkę, a wewnątrz label „Limited Edition”. Jak widać klient ma się poczuć bardzo dopieszczony;) Jakby tego było mało, w każdym mieście buty będą wkładane do innych, specjalnie zaprojektowanych opakowań. I prawie na koniec, najważniejsze: cena. Buty z kolekcji Gucci Ronson kosztują od $500 do $1400. Pisząc prościej, bez 1400 PLN w kieszeni nie ma co marzyć, że coś kupimy.

Sneakery Gucci Ronson

Sneakery Gucci Ronson

Sneakery Gucci Ronson

Włoski Gucci swoimi pomysłami pokazuje, że jest nowoczesną marką, która sama wyznacza trendy w sprzedaży dóbr luksusowych. Takie jest przynajmniej moje zdanie, które broni nie tylko objazdowy sklep, ale również bezpłatna aplikacja na iPhona. Pozwala zlokalizować objazdowy sklep oraz stworzyć własną muzę przy użyciu „Gucci Beats”. W tym wszystkim jest miejsce dla DJ Ronsona, który zaprojektował do aplikacji wirtualny talerz gramofonowy.

Na Gucci Icon Temporary after party w Nowym Jorku, mimo deszczowej pogody, pojawili się między innymi Wyclef Jean oraz Mary J. Blige, która wspólnie z Gucci działa charytatywnie. Obok DJ Ronsona gospodarzem wieczoru była Frida Giannini, dyrektor kreatywna w Gucci i mózg objazdowego projektu.

Sneakery Gucci Ronson

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

2 Komentarze »

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.