Home » dodatki, fashion, Moda męska

Spinki dla rekinów biznesu i gorących playboyów.

21 października 2009 Ten post czytało już 4 420 gości Bez komentarza

Ostatnio dręczył mnie temat męskich spinek. Chciałam zaprojektować coś nietypowego, co udowodni, że męskie spinki nie muszą wyglądać bezpiecznie i niepozornie spoglądać z nierzadko zaprasowanych na kant mankietów. Dodatkowo postanowiłam wykorzystać do produkcji spinek filc, który jest kojarzony głównie z damską garderobą. Nieco długo szukałam ładne srebrne piny, ale kiedy je znalazłam, nic już nie stało na przeszkodzie. Rozpoczęłam produkcję. Spinki, które widzicie tuż poniżej, wykonane z czesanki wełnianej, ręcznie filcowanej, ze szklanym oczkiem zrobiłam przedwczoraj.

Spinki Misztela

A tu kilka innych ciekawych propozycji, które znalazłam w sieci.

Propozycja no.1 – spinki z japońskiej stali dla rekina biznesu. Troszkę inaczej wpinane, niż te klasyczne. Wyglądają bardzo nowocześnie i futurystycznie. By dodać im luksusu, firma ArmRevolution nadaje każdej z nich niepowtarzalny numer.

Spinki ArmRevolution - japońska stal

Propozycja no. 2 – spinki ze stali nierdzewnej… do wyłamywania. Czego to ludzie nie wymyślą. Na blistrze wielkości karty kredytowej dwie pary spinek awaryjnych. Takie drobiazgi czasami potrafią się zgubić. A wtedy, by nie wyglądać niechlujnie możecie użyć właśnie wyłamywaną spinkę. Wystarczy pozaginać i gotowe.

Spinki do wyłamywania

Propozycja no.3 – spinki z termometrem. Idealny prezent dla gorącego playboya. Zdecydowanie ciekawsze, niż oklepane spinki z zegarkami. Producentem spinek wskazujących temperaturę jest Tateossian.

Spinki Tateossian - termometr

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Skomentuj wpis na blogu!

Wpisz komentarz poniżej lub trackback z Twojego bloga. Możesz również śledzić komentarze przez kanał RSS.

Pisz zrozumiale i na temat. Nie spamuj.

Możesz używać poniższych tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chcesz, aby przy komentarzu pojawił się Twój avatar? Zarejestruj się na Gravatar.